Hakkımızda2

Hakkımızda2

Hakkımızda2

Seçsan Treyler Lowbed dorse, Frigo, Tanker Dorse, Damperli dorse,Tenteneli Treyler imalatı yapmaktadır.

Yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir üretim anlayışı ile yük taşımacılığı alanında çözüm üretme misyonuyla yola çıkan firmamız, müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile üretmeyi amaçlıyor. 

Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine prensip edinmiştir. Seçsan  Treyler, genç, dinamik ve günümüz teknolojisinin tüm gelişmelerinden faydalanan kadrosuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti: Bugüne kadar taahhüt etmiş olduğumuz projelerimizdeki başarımızın sırrı, her işimizde yeni bir heyecan duymamız, çözümü, müşterilerimizi de sürece dahil ederek bulmamız ve planlamamızdır.

Deneyim: Eğitimi ve deneyimi ile yenilikçi çözümler üreten, sorgulayan, gelişen ve geliştiren dinamik insan kaynağımız başarımızın teminatıdır.

Seçsan Treyler, kaliteyi, müşteri odaklı bir yaklaşım ile şirket kültürünün ana ögesi haline getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız için "kalite" bir yaşam biçimi olmalıdır.

Amacımız, Kalite Yönetim Sistemi ile pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırarak karlı bir büyüme sağlarken, müşterilerimize en uygun çözümleri ve en iyi ürünü sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanarak kalitemizin güvenilirliğini ön planda tutmaktır.

Bu doğrultuda;

Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ile kalite bilincinin artırılması

Çalışmaları ile verimlilik ve kaliteyi sürekli artırarak minimum maliyetleri sağlamaya çalışmak,

Yeni üretim tekniklerini ve teknolojiyi yakından takip etmek,

Müşteri ve son kullanıcıların sürekli görüş ve önerilerini almak,